200SXC560MEFCSN25X35
CAP ALUM 560UF 20% 200V SNAP
Seri / Aile Numarası
200SXC560MEFCSN
200SXC560MEFCSN25X35 Hakkında
Rubycon tarafından üretilen 200SXC560MEFCSN25X35, 560 µF kapasitanslı ve 200V rated voltage'a sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Snap-in radial can paketinde sunulan bu kondansatör, genel amaçlı uygulamalar için tasarlanmıştır. 105°C'de 2000 saat ömrü ile güç kaynakları, ses amplifikatörleri, endüstriyel kontrol sistemleri ve pek çok elektronik devre uygulamasında kullanılır. ±20% tolerans, -25°C ~ 105°C işletme sıcaklık aralığı ve 10 kHz'de 1.888 A ripple current desteği ile geçici voltaj değişimlerini dengeler.
Applications General Purpose
Capacitance 560 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.888 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.6 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 200 V