200SXC560MEFC30X30
CAP ALUM 560UF 20% 200V SNAP
Seri / Aile Numarası
200SXC560MEFC
200SXC560MEFC30X30 Hakkında
Rubycon tarafından üretilen 200SXC560MEFC30X30, 560 µF kapasitansına sahip radial snap-in tipi alüminyum elektrolitik kondansatördür. 200V nominal gerilime ve ±20% toleransa sahip bu komponent, -25°C ile 105°C sıcaklık aralığında çalışabilir. 105°C'de 2000 saatlik ömür süresi ile tasarlanmış olup, 10 kHz'de 1.888 A ve 120 Hz'de 1.6 A ripple akımını destekler. Genel amaçlı uygulamalarda güç kaynağı filtreleme, ses sistemleri, endüstriyel elektronik cihazları ve aydınlatma uygulamalarında yaygın olarak kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 560 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.888 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.6 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 200 V