200SXC470MEFCSN30X25
CAP ALUM 470UF 20% 200V SNAP
Seri / Aile Numarası
200SXC470MEFCSN
200SXC470MEFCSN30X25 Hakkında
Rubycon tarafından üretilen 200SXC470MEFCSN30X25, 470 µF kapasitansına ve 200V nominal gerilime sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial, snap-in montaj tipi ile through-hole uygulamalarında kullanılır. ±20% tolerans ile üretilmiş bu komponent, -25°C ile +105°C arasında çalışabilir ve 105°C'de 2000 saat ömür garantisi sunar. 10 kHz'de 1.7464 A, 120 Hz'de 1.48 A ripple akım değerleriyle yüksek frekans uygulamalarında kullanılabilir. Genel amaçlı güç kaynakları, filtreler ve gerilim düzenleme devrelerinde uygulanır.
Applications General Purpose
Capacitance 470 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.7464 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.48 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 200 V