200SXC470MEFCSN22X40
CAP ALUM 470UF 20% 200V SNAP
Seri / Aile Numarası
200SXC470MEFCS
200SXC470MEFCSN22X40 Hakkında
Rubycon tarafından üretilen 200SXC470MEFCSN22X40, 470 µF kapasitanslı ve 200V nominal voltajlı alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial, snap-in paket tipi ile Through Hole montajına uygun tasarlanmıştır. ±20% tolerans ile üretilmiş olup, -25°C ile 105°C arasında çalışabilir. 105°C sıcaklıkta 2000 saat ömür garantisine sahiptir. 10 kHz yüksek frekansda 1.6992 A, 120 Hz düşük frekansda 1.44 A ripple akım kapasitesiyle genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, audio amplifikatörleri, filtre devreleri ve enerji depolama uygulamalarında kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 470 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.6992 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.44 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 200 V