200SXC330MEFC20X40
CAP ALUM 330UF 20% 200V SNAP
Seri / Aile Numarası
200SXC330MEFC
200SXC330MEFC20X40 Hakkında
Rubycon tarafından üretilen 200SXC330MEFC20X40, 330 µF kapasitansına ve 200V nominal voltajına sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial, snap-in montaj tipine uygun olan bu bileşen, genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. 105°C'de 2000 saat ömür süresi ile -25°C ile +105°C arasında çalışabilir. Yüksek frekans (10 kHz) ve düşük frekans (120 Hz) ripple akımlarına karşı dayanıklı olup, ±20% tolerans değerine sahiptir. Güç kaynakları, filtre devreleri ve enerji depolama uygulamalarında yaygın olarak tercih edilir.
Applications General Purpose
Capacitance 330 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.416 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.2 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 200 V