200SXC220MEFC25X25
CAP ALUM 220UF 20% 200V SNAP
Seri / Aile Numarası
200SXC220MEFC
200SXC220MEFC25X25 Hakkında
Rubycon tarafından üretilen 200SXC220MEFC25X25, 220 µF kapasitans ve 200V rated voltaj ile çalışan radial snap-in alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through hole montajı destekleyen bu bileşen, -25°C ile 105°C arasında çalışabilir ve 105°C'de 2000 saat ömür garantisine sahiptir. 10 kHz'de 1.0384 A ve 120 Hz'de 880 mA ripple akım kapasitesi ile çeşitli endüstriyel ve genel amaçlı uygulamalarda güç kaynağı filtreleme, depolama ve stabilizasyon işlevlerinde kullanılmaya uygundur. ±20% tolerans aralığında üretilmektedir.
Applications General Purpose
Capacitance 220 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.0384 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 880 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 200 V