200SXC180MEFC22X25
CAP ALUM 180UF 20% 200V SNAP
Üretici
Rubycon
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
200SXC180MEFC
200SXC180MEFC22X25 Hakkında
Rubycon tarafından üretilen 200SXC180MEFC22X25, 180 µF kapasitanslı ve 200V rated gerilimli alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial, snap-in montajlı bu bileşen, genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. ±20% tolerans ile sunulan kondansatör, -25°C ile 105°C arasında çalışabilir ve 105°C'de 2000 saat ömür garantisi sağlar. 10 kHz'de 885 mA ve 120 Hz'de 750 mA ripple current kapasitesi ile güç kaynakları, filtreleme devreleri ve enerji depolama uygulamalarında kullanıma uygundur. Through-hole montaj tipi sayesinde geleneksel PCB tasarımlarına kolaylıkla entegre edilebilir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 180 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 885 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 750 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 200 V