200SXC150MEFCSN22X25
CAP ALUM 150UF 20% 200V SNAP
Seri / Aile Numarası
200SXC150MEFCSN
200SXC150MEFCSN22X25 Hakkında
Rubycon tarafından üretilen 200SXC150MEFCSN22X25, 150 µF kapasitanslı ve 200 V nominal gerilimli radyal alüminyum elektrolitik kondansatördür. Snap-In montaj tipi ile through-hole uygulamalarında kullanılır. ±20% tolerans ile üretilen bu kondansatör, -25°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklık aralığına ve 105°C'de 2000 saat ömrüne sahiptir. 10 kHz'de 814.2 mA ve 120 Hz'de 690 mA ripple akım kapasitesine sahip olup, genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, filtering ve energy storage devrelerinde kullanılmaktadır.
Applications General Purpose
Capacitance 150 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 814.2 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 690 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 200 V