200SXC1500MEFC35X45
CAP ALUM 1500UF 20% 200V SNAP
Seri / Aile Numarası
200SXC1500MEFC
200SXC1500MEFC35X45 Hakkında
Rubycon tarafından üretilen 200SXC1500MEFC35X45, 1500 µF kapasitanslı, 200V rated gerilim ile çalışan radial snap-in alüminyum elektrolitik kondansatördür. ±20% tolerans ile üretilen bu komponent, -25°C ile 105°C arasında çalışabilir ve 105°C'de 2000 saat ömür garantisi sunar. Through hole montaj türüne sahip olup, genel amaçlı uygulamalar, güç kaynakları, filtreleme devreleri ve DC bus stabilizasyonunda kullanılır. 10 kHz'de 3.63A ve 120 Hz'de 3.08A ripple current kapasitesine sahiptir.
Applications General Purpose
Capacitance 1500 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 3.6344 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 3.08 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 200 V