200PX22MEFCT810X16
CAP ALUM 22UF 20% 200V RADIAL
Seri / Aile Numarası
200PX22MEFCT
200PX22MEFCT810X16 Hakkında
Rubycon üretimi 200PX22MEFCT810X16, 22 µF kapasitanslı 200V rated radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through-hole montaj tipi ile PCB'lere doğrudan lehimlenmek üzere tasarlanmıştır. ±20% tolerans aralığında çalışır ve -40°C ile 105°C arasındaki sıcaklıklarda güvenli şekilde işletilir. 105°C'de 2000 saat yaşam süresi ile uzun süreli uygulamalara uygun tasarlanmıştır. 10 kHz'de 157.5 mA ve 120 Hz'de 105 mA ripple akım kapasitesi vardır. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, audio amplifikatörleri, motorlar ve endüstriyel ekipmanda kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 22 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 157.5 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 105 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 200 V