200PX220MEFC16X35.5
CAP ALUM 220UF 20% 200V RADIAL
Üretici
Rubycon
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
200PX220MEFC
200PX220MEFC16X35.5 Hakkında
Rubycon tarafından üretilen 200PX220MEFC16X35.5, 220 µF kapasitanslı, 200V rated voltage'lı radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through hole montaj tipi ile PCB'ye doğrudan lehimlenmek üzere tasarlanmıştır. ±20% tolerans ile üretilen bu komponen, -40°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığına sahiptir ve 2000 saat ömrü 105°C'de garantilenir. 10 kHz'de 696 mA ve 120 Hz'de 580 mA ripple current kapasitesine sahiptir. Güç kaynakları, filtre uygulamaları, timing devreleri ve genel amaçlı elektronik cihazlarda yaygın olarak kullanılır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 220 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 696 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 580 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 200 V