200PK10MEFC8X11.5
CAP ALUM 10UF 20% 200V RADIAL
Seri / Aile Numarası
200PK10MEFC
200PK10MEFC8X11.5 Hakkında
Rubycon 200PK10MEFC8X11.5, 10 µF kapasitansına ve 200V rated voltajına sahip radial montalı alüminyum elektrolitik kondansatördür. ±20% tolerans ile üretilen bu komponent, -40°C ile 85°C arasında çalışır ve 85°C'de 2000 saat ömür garantisi sunar. 10 kHz'de 127.5 mA ve 120 Hz'de 85 mA ripple current kapasitesine sahiptir. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, filtreleme ve enerji depolama devreleri gibi alanlarda kullanılan, through-hole montajı için uygun bir bileşendir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 10 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 127.5 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 85 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 200 V