200MXY680MEFC20X60
CAP ALUM 680UF 20% 200V RADIAL
Seri / Aile Numarası
200MXY680MEFC
200MXY680MEFC20X60 Hakkında
Rubycon tarafından üretilen 200MXY680MEFC20X60, 680 µF kapasitans değerine sahip radyal montajlı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 200V nominal gerilime ve ±20% toleransa sahip bu komponent, genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. 3000 saat ömür süresi 105°C sıcaklıkta sağlanır. -25°C ile +105°C arasında çalışma sıcaklığına sahiptir. Ripple current kapasitesi 120 Hz'de 1.71 A, 10 kHz'de 2.0178 A'dir. Through Hole montaj tipi ile radyal can paketi kullanılmaktadır. Bu ürün güncel olmayan (obsolete) statüsündedir.
Applications General Purpose
Capacitance 680 µF
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Obsolete
Ripple Current @ High Frequency 2.0178 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.71 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 200 V