200MXG560MEFCSN25X25
CAP ALUM 560UF 20% 200V SNAP
Seri / Aile Numarası
200MXG560MEFCSN
200MXG560MEFCSN25X25 Hakkında
Rubycon tarafından üretilen 200MXG560MEFCSN25X25, 560µF kapasitansına ve 200V nominal voltajına sahip radial montajlı alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through-hole snap-in paket tasarımı ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. ±20% tolerans ve -25°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklık aralığı sunar. 105°C'de 3000 saat ömürlü olup, yüksek frekans (10 kHz) ripple akım kapasitesi 2.4A, düşük frekans (120 Hz) ripple akım kapasitesi 1.6A'dır. Güç kaynakları, filtreleme ve enerji depolama uygulamalarında yaygın olarak kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 560 µF
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 2.4 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.6 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 200 V