200MXG390MEFCSN22X25
CAP ALUM 390UF 20% 200V SNAP
Seri / Aile Numarası
200MXG390MEFCSN
200MXG390MEFCSN22X25 Hakkında
Rubycon tarafından üretilen 200MXG390MEFCSN22X25, 390 µF kapasitansa ve 200V rated voltage'a sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Snap-in radial can paketlemesi ile through-hole montajına uygun olan bu kondansatör, genel amaçlı uygulamalarda güç kaynakları, filtreler ve depolama devreleri için kullanılır. -25°C ile 105°C arasında çalışabilen kondansatör, 105°C'de 3000 saatlik ömür garantisi sunmaktadır. ±20% tolerans, 10 kHz'de 2.16 A ve 120 Hz'de 1.44 A ripple current değerleri ile endüstriyel ve tüketici elektroniği uygulamalarında kullanıma uygundur.
Applications General Purpose
Capacitance 390 µF
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 2.16 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.44 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 200 V