200MXG2200MEFCSN30X60
CAP ALUM 2200UF 20% 200V SNAP
Seri / Aile Numarası
200MXG2200MEF
200MXG2200MEFCSN30X60 Hakkında
Rubycon tarafından üretilen 200MXG2200MEFCSN30X60, 2200µF kapasitansa sahip 200V rated alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through-hole montaj tipi ile radyal can-snap-in paketinde sunulan bu bileşen, genel amaçlı uygulamalarda güç kaynakları, ses amplifikatörleri, motor kontrol devreleri ve filtreleme uygulamalarında kullanılır. ±20% tolerans, -40°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığında, 105°C'de 3000 saat ömür süresi sunmaktadır. 10 kHz'de 5.175A ve 120 Hz'de 3.45A ripple current kapasitesiyle yüksek frekanslı ve düşük frekanslı uygulamalara uygun bir bileşendir.
Applications General Purpose
Capacitance 2200 µF
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 5.175 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 3.45 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 200 V