200MXG1200MEFCSN35X30
CAP ALUM 1200UF 20% 200V SNAP
Seri / Aile Numarası
200MXG1200MEFCSN
200MXG1200MEFCSN35X30 Hakkında
Rubycon tarafından üretilen 200MXG1200MEFCSN35X30 alüminyum elektrolitik kondansatörü, 1200 µF kapasitans ve 200 V rated voltaj ile tasarlanmıştır. Radial snap-in montaj tipi ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere geliştirilmiştir. -25°C ile 105°C arasında çalışan bu kondansatör, 105°C'de 3000 saatlik ömür süresi sunar. ±20% tolerans ve 10 kHz'de 3.975 A ripple current kapasitesine sahip olan bu bileşen, güç kaynakları, invertörler, ses amplifikatörleri ve diğer elektronik devreler içinde voltaj dengeleme ve enerji depolama amaçları için uygulanır.
Applications General Purpose
Capacitance 1200 µF
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 3.975 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 2.65 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 200 V