200MXC680MEFCSN30X30
CAP ALUM 680UF 20% 200V SNAP
Seri / Aile Numarası
200MXC680MEFCSN
200MXC680MEFCSN30X30 Hakkında
Rubycon tarafından üretilen 200MXC680MEFCSN30X30, 680 µF kapasitansı ve 200V rated voltajı ile genel amaçlı uygulamalar için tasarlanmış alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial, snap-in montaj tipi ile PCB üzerine direkt yerleştirilir. -40°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığı aralığına sahip ve 105°C'de 3000 saatlik ömür garantisi sunar. 10 kHz'de 2.67 A ve 120 Hz'de 1.78 A ripple current kapasitesiyle, güç kaynakları, filtre devreleri ve enerji depolama uygulamalarında kullanılır. ±20% tolerans ile üretilmiştir.
Applications General Purpose
Capacitance 680 µF
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 2.67 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.78 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 200 V