200MXC680MEFCSN22X45
CAP ALUM 680UF 20% 200V SNAP
Seri / Aile Numarası
200MXC680MEFCSN
200MXC680MEFCSN22X45 Hakkında
Rubycon tarafından üretilen 200MXC680MEFCSN22X45, 680 µF kapasitansına ve 200V rated voltajına sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial, can tipi snap-in paket ile tasarlanan bu bileşen, -40°C ile +105°C arasında çalışmaya uygun olup, 3000 saat ömür garantisine sahiptir. ±20% toleransı ile genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, ses amplifikatörleri ve filtreleme devrelerinde kullanılır. 10 kHz'de 2.625 A ve 120 Hz'de 1.75 A ripple current kapasitesi taşır. Through-hole montajı ile PCB'lere direkt lehimlenir.
Applications General Purpose
Capacitance 680 µF
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 2.625 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.75 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 200 V