200MXC680MEFC25X35
CAP ALUM 680UF 20% 200V SNAP
Seri / Aile Numarası
200MXC680MEFC
200MXC680MEFC25X35 Hakkında
Rubycon tarafından üretilen 200MXC680MEFC25X35, 680 µF kapasitansı ve 200V anma voltajına sahip radyal alüminyum elektrolitik kondansatördür. Snap-in montaj tipine uygun bu bileşen, genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. -40°C ile 105°C arasında güvenli çalışma sağlayan kondansatör, 105°C'de 3000 saatlik ömür garantisi sunmaktadır. 10 kHz'de 2.67 A ve 120 Hz'de 1.78 A ripple akım kapasitesine sahip olup, ±20% tolerans değerine sahiptir. Güç kaynakları, filtreleme devreleri, düşük gerilim uygulamaları ve industrial ekipmanlar gibi pek çok uygulamada kullanılabilir.
Applications General Purpose
Capacitance 680 µF
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 2.67 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.78 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 200 V