200MXC470MEFCSN22X35
CAP ALUM 470UF 20% 200V SNAP
Seri / Aile Numarası
200MXC470MEFCSN
200MXC470MEFCSN22X35 Hakkında
Rubycon tarafından üretilen 200MXC470MEFCSN22X35, 470 µF kapasitansa sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. 200V nominal voltaj ile tasarlanan bu komponent, genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere geliştirilmiştir. Radial, snap-in (yapışkanlı) kasa türü ile Through Hole montajına uygun olan kondansatör, -40°C ile +105°C arasında çalışma sıcaklığında güvenilir performans gösterir. 3000 saatlik ömür süresi 105°C sıcaklıkta garantilidir. ±20% tolerans değeri ile üretilen bu kondansatör, 2.175 A ripple akım taşıyabilme kapasitesi (10 kHz) ve 1.45 A (120 Hz) özellikleri sayesinde güç kaynakları, filtreleme devreleri ve genel sinyal işleme uygulamalarında yaygın olarak kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 470 µF
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 2.175 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.45 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 200 V