200MXC470MEFCSN20X40
CAP ALUM 470UF 20% 200V SNAP
Seri / Aile Numarası
200MXC470MEFCSN
200MXC470MEFCSN20X40 Hakkında
Rubycon tarafından üretilen 200MXC470MEFCSN20X40, 470 µF kapasitansı ve 200 V rated voltajı ile yüksek voltaj uygulamalarında kullanılan alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial, can snap-in paket tipi ile through-hole montajına uygun olan bu kondansatör, ±20% tolerans ile tasarlanmıştır. 105°C sıcaklıkta 3000 saatlik ömür sertifikasyonuna sahiptir. 10 kHz'de 2.13 A ve 120 Hz'de 1.42 A ripple akım kapasitesi bulunmaktadır. -40°C ile +105°C arası çalışma sıcaklık aralığında stabildir. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, frekans dönüştürücüler ve filtering işlemlerinde yaygın olarak kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 470 µF
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 2.13 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.42 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 200 V