200MXC470MEFC25X30
CAP ALUM 470UF 20% 200V SNAP
Seri / Aile Numarası
200MXC470MEFC
200MXC470MEFC25X30 Hakkında
Rubycon tarafından üretilen 200MXC470MEFC25X30, 470 µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 200V rated voltaj ile tasarlanmış olan bu komponent, genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere geliştirilmiştir. Radial, snap-in kasa tipinde through-hole montajına uygun olan kondansatör, -40°C ile 105°C arasında çalışabilir ve 105°C'de 3000 saat ömür garantisi sunar. ±20% tolerans değerine sahiptir. 10 kHz'de 2.175 A ve 120 Hz'de 1.45 A ripple current kapasitesine sahip olan bu komponent, güç kaynakları, filtreleme devreleri ve zaman sabiti uygulamalarında yaygın olarak kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 470 µF
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 2.175 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.45 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 200 V