200MXC390MEFCSN20X35
CAP ALUM 390UF 20% 200V SNAP
Seri / Aile Numarası
200MXC390MEF
200MXC390MEFCSN20X35 Hakkında
Rubycon üretimi 200MXC390MEFCSN20X35 alüminyum elektrolitik kondansatörü, 390 µF kapasitans ve 200V rated voltage ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Radial snap-in montaj tipi ile PCB'ye kolayca monte edilebilir. ±20% tolerans ile işlem görmüştür. Cihazın çalışma sıcaklığı aralığı -40°C ile 105°C arasında değişmekte olup, 105°C'de 3000 saat ömür garantisi sunmaktadır. 10 kHz'de 1.875 A ve 120 Hz'de 1.25 A ripple current kapasitesine sahiptir. Güç kaynakları, filtreleme, destek ve genel elektronik uygulamalarında yaygın olarak kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 390 µF
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.875 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.25 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 200 V