200MXC270MEFC22X25
CAP ALUM 270UF 20% 200V SNAP
Seri / Aile Numarası
200MXC270MEFC
200MXC270MEFC22X25 Hakkında
Rubycon tarafından üretilen 200MXC270MEFC22X25, 270 µF kapasitansa sahip 200V rated alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial, snap-in paket tipi ile through-hole montajına uygun olan bu bileşen, genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. 10 kHz'de 1.65 A ve 120 Hz'de 1.1 A ripple current değerlerine sahiptir. -40°C ile 105°C arasında çalışabilen kondansatör, 105°C'de 3000 saat ömür süresi garantisi sunar. ±20% tolerans ve polar yapısı ile güç kaynakları, analog devreler ve filtreleme uygulamalarında yaygın olarak kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 270 µF
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.65 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.1 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 200 V