200MXC270MEFC20X30
CAP ALUM 270UF 20% 200V SNAP
Seri / Aile Numarası
200MXC270MEFC
200MXC270MEFC20X30 Hakkında
Rubycon tarafından üretilen 200MXC270MEFC20X30, 270 µF kapasitansı ve 200V nominal voltajı ile genel amaçlı uygulamalar için tasarlanmış bir alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial, snap-in kasa tipi ile through-hole montajına uygun olan bu bileşen, -40°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığı aralığında 3000 saatlik ömre sahiptir. ±20% toleransı ile 10 kHz'de 1.65 A ve 120 Hz'de 1.1 A ripple akım kapasitesine sahip olması, güç kaynakları, ses sistemleri, inverter devreleri ve endüstriyel uygulamalarda filtre ve enerji depolama elemanı olarak kullanılmasını sağlar.
Applications General Purpose
Capacitance 270 µF
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.65 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.1 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 200 V