200MXC220MEFC20X25
CAP ALUM 220UF 20% 200V SNAP
Seri / Aile Numarası
200MXC220M
200MXC220MEFC20X25 Hakkında
Rubycon tarafından üretilen 200MXC220MEFC20X25, 220 µF kapasitans değerine sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. 200V rated voltaj ile tasarlanmış olup, -40°C ile 105°C arasında çalışabilir. Snap-in radial kutu paketinde sunulan bu kondansatör, 3000 saat ömür süresine sahiptir (105°C'de). 10 kHz'de 1,5 A ve 120 Hz'de 1 A ripple current kapasitesine sahiptir. Genel amaçlı uygulamalarda kullanılan bu bileşen, through hole montajı ile PCB'lere yerleştirilir. ±20% tolerans değeriyle üretilmiştir.
Applications General Purpose
Capacitance 220 µF
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.5 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 200 V