200MXC1800MEFC35X45
CAP ALUM 1800UF 20% 200V SNAP
Üretici
Rubycon
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
200MXC1800MEFC
200MXC1800MEFC35X45 Hakkında
Rubycon tarafından üretilen 200MXC1800MEFC35X45 alüminyum elektrolitik kondansatördür. 1800 µF kapasitans değerine sahip bu kondansatör, 200V rated voltaj ile çalışmaktadır. Through Hole montajı ile PCB'ye direkt olarak lehimlenir ve Radial Can - Snap-In paket türüne sahiptir. ±20% tolerans ile üretilmiş olan bileşen, -40°C ile 105°C arasında çalışır ve 105°C sıcaklıkta 3000 saatlik ömre sahiptir. 10 kHz'de 5.22 A ve 120 Hz'de 3.48 A ripple current kapasitesi bulunmaktadır. Güç kaynakları, filtreleme uygulamaları, endüstriyel cihazlar ve genel amaçlı elektronik devrelerde kullanılır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 1800 µF
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 5.22 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 3.48 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 200 V