200MXC1500MEFC35X40
CAP ALUM 1500UF 20% 200V SNAP
Seri / Aile Numarası
200MXC1500MEFC
200MXC1500MEFC35X40 Hakkında
Rubycon tarafından üretilen 200MXC1500MEFC35X40, 1500 µF kapasitanslı, 200V rated gerilimli alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial, snap-in kasa tipi ile through hole montajı destekler. ±20% tolerans ve 105°C'de 3000 saatlik ömür süresi ile belirtilmiştir. -40°C ile 105°C arasında güvenli çalışma sağlar. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, filtreleme devreleri ve EMI suppression uygulamalarında kullanılır. 10 kHz'de 4.62A, 120 Hz'de 3.08A ripple akım kapasitesine sahiptir.
Applications General Purpose
Capacitance 1500 µF
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 4.62 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 3.08 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 200 V