200MXC1500MEFC30X50
CAP ALUM 1500UF 20% 200V SNAP
Seri / Aile Numarası
200MXC1500MEFC
200MXC1500MEFC30X50 Hakkında
Rubycon tarafından üretilen 200MXC1500MEFC30X50, 1500µF kapasitanslı 200V rated alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial, snap-in kasa tipi ile through-hole montaj için tasarlanmıştır. ±20% tolerans ile üretilen bu kondansatör, 105°C sıcaklıkta 3000 saat ömür garantisi sunar. Çalışma sıcaklık aralığı -40°C ile 105°C arasındadır. 10 kHz frekansında 4.62 A ve 120 Hz frekansında 3.08 A ripple akım kapasitesine sahiptir. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, ses amplifikatörleri, yüksek voltaj filtreleme devrelerinde ve endüstriyel elektronik uygulamalarında kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 1500 µF
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 4.62 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 3.08 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 200 V