200MXC1000MEFC25X45
CAP ALUM 1000UF 20% 200V SNAP
Üretici
Rubycon
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
200MXC1000MEFC
200MXC1000MEFC25X45 Hakkında
Rubycon tarafından üretilen 200MXC1000MEFC25X45, 1000µF kapasitansı ve 200V rated voltajına sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial, snap-in montaj türüne uygun tasarlanmış bu bileşen, -40°C ile 105°C arasında çalışır ve 105°C'de 3000 saat ömür garantisi sunar. ±20% toleransı ile genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, filtre devreleri ve stabilizasyon uygulamalarında kullanılır. 10 kHz'de 3.15A ve 120 Hz'de 2.1A ripple current kapasitesi vardır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 1000 µF
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 3.15 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 2.1 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 200 V