200LSQ4700MEFC51X98
CAP ALUM 4700UF 20% 200V SCREW
Seri / Aile Numarası
200LSQ4700MEFC
200LSQ4700MEFC51X98 Hakkında
Rubycon tarafından üretilen 200LSQ4700MEFC51X98, 4700 µF kapasitansı ve 200V dereceli voltajı ile genel amaçlı uygulamalar için tasarlanmış alüminyum elektrolitik kondansatördür. Chassis mount tipi vidalı terminal bağlantısına sahip olan bu kondansatör, -25°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklığına ve 85°C'de 3000 saat ömürlü kararlı performans gösterir. 10 kHz'de 8.378 A ve 120 Hz'de 7.1 A ripple current kapasitesi bulunmaktadır. ±20% tolerans aralığında üretilen bu komponen, güç kaynakları, filtreleme devreleri ve enerji depolama uygulamalarında yaygın olarak kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 4700 µF
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -25°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 8.378 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 7.1 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 200 V