200LSQ22000M90X141
CAP ALUM 22000UF 20% 200V SCREW
Seri / Aile Numarası
200LSQ22000M
200LSQ22000M90X141 Hakkında
Rubycon 200LSQ22000M90X141, 22000 µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 200V rated voltaj ile güç kaynakları, audio amplifikatörleri ve genel amaçlı elektronik uygulamalarında kullanılır. Chassis mount tipi screw terminalli tasarımı ile sabit kurulum sağlar. ±20% tolerans ve -25°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklığında, 85°C'de 3000 saatlik ömür sunmaktadır. 10 kHz'de 18.408 A ve 120 Hz'de 15.6 A ripple akım kapasitesi ile yüksek akım uygulamalarına uygundur.
Applications General Purpose
Capacitance 22000 µF
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -25°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 18.408 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 15.6 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 200 V