200LSQ15000M77X121
CAP ALUM 15000UF 20% 200V SCREW
Seri / Aile Numarası
200LSQ15000M77X121
200LSQ15000M77X121 Hakkında
Rubycon tarafından üretilen 200LSQ15000M77X121, 15000 µF kapasitansına ve 200V nominal voltajına sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Screw terminal bağlantı türü ile chassis mount uygulamalarına uygun olan bu kondansatör, genel amaçlı uygulamalarda kullanılır. -25°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklığına sahiptir ve 85°C'de 3000 saat ömür garantisi sunar. 10 kHz'de 15.222 A ve 120 Hz'de 12.9 A ripple akım kapasitesine sahiptir. ±20% toleransı ile, güç kaynakları, filtre devreleri ve enerji depolama uygulamalarında yaygın olarak kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 15000 µF
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -25°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 15.222 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 12.9 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 200 V