200LSQ12000MEFC77X101
CAP ALUM 12000UF 20% 200V SCREW
Seri / Aile Numarası
200LSQ12000MEFC
200LSQ12000MEFC77X101 Hakkında
Rubycon tarafından üretilen 200LSQ12000MEFC77X101, 12000 µF kapasitansına ve 200V nominal gerilime sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Vida terminal bağlantılı şasi montajı özelliğine sahip bu bileşen, -25°C ile +85°C arasında çalışmakta ve 85°C'de 3000 saatlik ömürlü kullanım sunmaktadır. ±20% tolerans ile üretilen kondansatör, 10 kHz'de 13.688 A ve 120 Hz'de 11.6 A ripple akım kapasitesi ile genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, endüstriyel cihazlar ve enerji dönüştürücü devrelerde kullanılır. Polar yapıdaki bu bileşen yüksek kapasitans değeri ve yüksek voltaj desteği ile bulky elektrik devrelerinde yer bulur.
Applications General Purpose
Capacitance 12000 µF
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -25°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 13.688 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 11.6 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 200 V