200LLE6R8MEFC8X9
CAP ALUM 6.8UF 20% 200V RADIAL
Seri / Aile Numarası
200LLE6R8ME
200LLE6R8MEFC8X9 Hakkında
Rubycon tarafından üretilen 200LLE6R8MEFC8X9, 6.8 µF kapasitanslı, 200V rated gerilime sahip radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. ±20% tolerans ile sunulan bu komponen, -40°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığı aralığında 12000 saat ömür garanti etmektedir. Through hole montaj tipi ile PCB tasarımlarında kullanılmaya uygundur. 100 kHz'de 117 mA ve 120 Hz'de 62 mA ripple current kapasitesine sahiptir. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, ses sistemleri ve endüstriyel elektronik devrelerde yaygın olarak tercih edilir.
Applications General Purpose
Capacitance 6.8 µF
Lifetime @ Temp. 12000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 117 mA @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 62 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 200 V