200LEX8.2MEFC8X9
CAP ALUM 8.2UF 20% 200V RADIAL
Seri / Aile Numarası
200LEX8.2MEFC
200LEX8.2MEFC8X9 Hakkında
Rubycon tarafından üretilen 200LEX8.2MEFC8X9, 8.2 µF kapasitans değerine sahip radial montajlı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 200V rated voltajında çalışan bu komponent, genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. ±20% tolerans ile sunulan kondansatör, -40°C ile 125°C arasında çalışma sıcaklığında 4000 saatlık ömür garantisi sunar. 100 kHz'de 125 mA ve 120 Hz'de 66 mA ripple current özellikleri ile güç kaynakları, filtreleme devreleri, timing uygulamaları ve genel elektronik devreler için uygun bir seçenektir.
Applications General Purpose
Capacitance 8.2 µF
Lifetime @ Temp. 4000 Hrs @ 125°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 125 mA @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 66 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 200 V