200LEX6.8MEFC8X9
CAP ALUM 6.8UF 20% 200V RADIAL
Seri / Aile Numarası
200LEX6.8MEFC
200LEX6.8MEFC8X9 Hakkında
Rubycon tarafından üretilen 200LEX6.8MEFC8X9, 6.8 µF kapasitansa sahip 200V rated alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial through-hole montaj tipi ile tasarlanan bu komponent, -40°C ile 125°C arasında çalışabilir ve 125°C sıcaklıkta 4000 saat ömür süresine sahiptir. ±20% tolerans ile belirtilen kapasitans değeri, 100 kHz'de 117 mA ve 120 Hz'de 62 mA ripple akımı özellikleriyle temel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, filtre devreleri ve enerji depolama uygulamalarında kullanılır. Polar yapısı nedeniyle doğru polarite ile bağlanması gerekir.
Applications General Purpose
Capacitance 6.8 µF
Lifetime @ Temp. 4000 Hrs @ 125°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 117 mA @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 62 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 200 V