200KXW330M16X35
CAP ALUM 330UF 20% 200V RADIAL
Seri / Aile Numarası
200KXW330M
200KXW330M16X35 Hakkında
Rubycon tarafından üretilen 200KXW330M16X35 alüminyum elektrolitik kondansatörü, 330 µF kapasitans ve 200V nominal voltaj ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Radial through-hole montaj türü ile PCB'ye doğrudan monte edilebilen bu polarize kondansatör, -25°C ile 105°C arasında çalışır ve 2000 saatlik ömür süresi (105°C'de) sunar. 10 kHz yüksek frekans ripple akımı 1.414 A, 120 Hz düşük frekans ripple akımı 1.01 A'dır. ±20% tolerans ile imalatlandırılmıştır. Güç kaynakları, filtreler ve enerji depolama devrelerinde yaygın olarak uygulanır. Ürün obsolete statüsündedir.
Applications General Purpose
Capacitance 330 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.414 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.01 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 200 V