200KXF470MEFCSN30X20
CAP ALUM 470UF 20% 200V SNAP
Seri / Aile Numarası
200KXF470MEFCSN
200KXF470MEFCSN30X20 Hakkında
Rubycon tarafından üretilen 200KXF470MEFCSN30X20, 470µF kapasitansı ve 200V dereceli gerilim ile tasarlanmış radial kuruluşlu alüminyum elektrolitik kondansatördür. Snap-In montaj tipi ile devre kartlarına yerleştirilir. -25°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığı aralığında kullanılabilen bu kondansatör, genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, ses amplifikatörleri ve filtreleme devreleri gibi alanlarda tercih edilir. ±20% tolerans, 3000 saat ömür (105°C'de) ve 2.115A ripple current kapasitesi (10 kHz) ile stabil performans sağlar.
Applications General Purpose
Capacitance 470 µF
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 2.115 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.41 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 200 V