200KXF330MEFCSN25X20
CAP ALUM 330UF 20% 200V SNAP
Seri / Aile Numarası
200KXF330MEF
200KXF330MEFCSN25X20 Hakkında
200KXF330MEFCSN25X20, Rubycon tarafından üretilen 330 µF kapasiteli alüminyum elektrolitik kondansatördür. 200V nominal voltaj ile tasarlanmış olan bu radyal snap-in kondansatör, genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere geliştirilmiştir. ±20% tolerans ve 105°C sıcaklıkta 3000 saat ömür süresi sunar. 10 kHz'de 1.725 A ve 120 Hz'de 1.15 A ripple akımı kapasitesine sahiptir. -25°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklıklarında çalışabilir. Power supply filtreleme, DC link uygulamaları ve elektrik devrelerinde gücü düzenleme işlevlerinde yaygın olarak tercih edilir.
Applications General Purpose
Capacitance 330 µF
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.725 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.15 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 200 V