200KXF220MEFC22X20
CAP ALUM 220UF 20% 200V SNAP
Üretici
Rubycon
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
200KXF220MEFC
200KXF220MEFC22X20 Hakkında
Rubycon tarafından üretilen 200KXF220MEFC22X20, 220 µF kapasitans değerine sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. 200V nominal gerilim ile tasarlanmış olup, ±20% toleransa sahiptir. Through Hole montaj tipi ile radial, snap-in kutu paketlemesinde sunulmaktadır. -25°C ile 105°C arasında çalışabilir ve 105°C'de 3000 saatlik ömrü vardır. 10 kHz'de 1.305 A ve 120 Hz'de 870 mA ripple akım taşıyabilir. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, filtreleme devrelerinde ve sinyal işleme uygulamalarında kullanılır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 220 µF
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.305 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 870 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 200 V