200KXF180MEFC20X20
CAP ALUM 180UF 20% 200V SNAP
Üretici
Rubycon
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
200KXF180MEFC
200KXF180MEFC20X20 Hakkında
Rubycon tarafından üretilen 200KXF180MEFC20X20, 180 µF kapasitansa ve 200V rated voltaja sahip radial tip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through-hole montaj tipi ile PCB'lere snap-in kasa aracılığıyla sabitlenir. -25°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığında, 3000 saat ömür süresi sağlar. ±20% tolerans ve polar yapı özelliğine sahiptir. 10 kHz'de 1.2 A, 120 Hz'de 800 mA ripple akım kapasitesi ile genel amaçlı uygulamalarda güç kaynakları, filtreleme devreleri ve enerji depolama uygulamalarında kullanılan standart bir bileşendir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 180 µF
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.2 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 800 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 200 V