200HXC680MEFCSN22X50
CAP ALUM 680UF 20% 200V SNAP
Seri / Aile Numarası
200HXC680MEFCSN
200HXC680MEFCSN22X50 Hakkında
Rubycon üretimi 200HXC680MEFCSN22X50, 680 µF kapasitanslı, 200 V rated voltajlı alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial, Snap-In kutu tipi paket ile Through Hole montajına uygun tasarlanmıştır. -25°C ile 105°C arasında çalışabilir ve 105°C sıcaklıkta 2000 saatlik ömre sahiptir. ±20% tolerans değeri ve polar yapısı bulunan bu kondansatör, 10 kHz'de 4.59 A, 120 Hz'de 3.06 A ripple akımı kapasitesine sahiptir. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, filtre devreleri ve enerji depolama uygulamalarında kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 680 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 4.59 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 3.06 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 200 V