200HXC560MEFCSN25X35
CAP ALUM 560UF 20% 200V SNAP
Seri / Aile Numarası
200HXC560MEFCSN
200HXC560MEFCSN25X35 Hakkında
Rubycon tarafından üretilen 200HXC560MEFCSN25X35, 560 µF kapasitanslı, 200V voltaj ratingli alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial snap-in kasa tipinde tasarlanmış olup, through-hole montajına uygun bir komponenttir. ±20% tolerans ile sunulan bu kondansatör, -25°C ile 105°C arasında çalışabilir ve 105°C'de 2000 saat ömür garantisine sahiptir. Yüksek frekansta 3.945 A @ 10 kHz, düşük frekansta 2.63 A @ 120 Hz ripple current kapasitesi bulunmaktadır. Genel amaçlı uygulamalarda güç kaynakları, filtreleme devreleri ve enerji depolama uygulamalarında kullanılabilir.
Applications General Purpose
Capacitance 560 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 3.945 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 2.63 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 200 V