200HXC330MEFC22X30
CAP ALUM 330UF 20% 200V SNAP
Üretici
Rubycon
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
200HXC330MEFC
200HXC330MEFC22X30 Hakkında
Rubycon tarafından üretilen 200HXC330MEFC22X30, 330 µF kapasitanslı, 200V rated voltajlı alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial snap-in montaj tipi ile PCB'ye dikey olarak takılır. ±20% tolerans ile üretilen bu kondansatör, -25°C ile 105°C arasında çalışabilen geniş sıcaklık aralığına sahiptir. 105°C'de 2000 saat ömür garantisi sunmaktadır. 10 kHz'de 2.835 A ve 120 Hz'de 1.89 A ripple current kapasitesi ile düşük frekanslı ve yüksek frekanslı uygulamalarda kullanılabilir. Genel amaçlı elektronik devrelerde, güç kaynakları, ses sistemleri ve endüstriyel uygulamalarda tercih edilir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 330 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 2.835 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.89 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 200 V