200CFX22MEFC10X16
CAP ALUM 22UF 20% 200V RADIAL
Üretici
Rubycon
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
200CFX22MEFC
200CFX22MEFC10X16 Hakkında
Rubycon tarafından üretilen 22 µF kapasiteli, 200V voltaj değerine sahip radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. ±20% tolerans aralığında üretilen bu kondansatör, genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. 105°C sıcaklıkta 5000 saat ömrü garanti eden bu bileşen, -25°C ile +105°C arasında çalışma sıcaklığı aralığına sahiptir. 100 kHz'de 360 mA ve 120 Hz'de 180 mA ripple akım değerleri ile güç kaynakları, analog devreler ve filtreleme uygulamalarında kullanılabilir. Through-hole montaj tipi ile geleneksel PCB işlemleriyle monte edilir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 22 µF
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 360 mA @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 180 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 200 V