200BXF180MGC18X20
CAP ALUM 180UF 20% 200V RADIAL
Seri / Aile Numarası
200BXF180MGC
200BXF180MGC18X20 Hakkında
Rubycon tarafından üretilen 200BXF180MGC18X20, 180 µF kapasitansı ve 200V rated voltage'a sahip radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through-hole montajı ile PCB'ye doğrudan monte edilir. -25°C ile 105°C arasında çalışan kondansatör, 105°C'de 10000 saat ömür garantisi sunmaktadır. ±20% tolerans değerine sahiptir. 100 kHz'de 2.25A, 120 Hz'de 1.013A ripple current özelliği ile güç kaynakları, audio amplifikatörler ve analog filtreleme uygulamalarında kullanıldığı endüstri standardıdır. Polar yapısı nedeniyle doğru polarite ile bağlanması zorunludur.
Applications General Purpose
Capacitance 180 µF
Lifetime @ Temp. 10000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Not For New Designs
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 2.25 A @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.013 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 200 V