200BXF180M18X20
CAP ALUM 180UF 20% 200V RADIAL
Üretici
Rubycon
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
200BXF180M
200BXF180M18X20 Hakkında
Rubycon tarafından üretilen 200BXF180M18X20, 180 µF kapasitans ve 200V voltaj derecelendirmesine sahip radial montajlı alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through Hole montaj tipi ile PCB'lere doğrudan lehimleme yöntemiyle monte edilir. ±20% toleransa sahip bu kondansatör, -25°C ile 105°C arasında çalışabilir ve 105°C'de 10.000 saat ömür garantisi sunmaktadır. Yüksek frekansta (100 kHz) 2.25A, düşük frekansta (120 Hz) 1.0125A ripple akım kapasitesine sahiptir. Genel amaçlı uygulamalar, güç kaynakları, filtreleme ve enerji depolamada kullanılır. Ürün Obsolete durumdadır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 180 µF
Lifetime @ Temp. 10000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 2.25 A @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.0125 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 200 V