200BXC47MEFC12.5X20
CAP ALUM 47UF 20% 200V RADIAL
Seri / Aile Numarası
200BXC47MEFC
200BXC47MEFC12.5X20 Hakkında
Rubycon tarafından üretilen 200BXC47MEFC12.5X20, 47µF kapasitanslı ve 200V rated voltajlı radyal alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through-hole montaj tipi ile PCB'lere doğrudan lehimlenir. ±20% tolerans değerine sahip bu bileşen, -25°C ile 105°C arasındaki geniş çalışma sıcaklığı aralığında 12000 saatlik ömür sağlar. 100 kHz'de 980 mA ve 120 Hz'de 392 mA ripple akım kapasitesine sahiptir. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, ses sistemleri, endüstriyel kontrol devreleri ve enerji dönüştürme uygulamalarında kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 47 µF
Lifetime @ Temp. 12000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 980 mA @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 392 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 200 V